• Kategorie
  • Parametry
  • Akcesoria sieciowe

Media Konwerter 10/100/1000Base-TX na Slot SFP Intellinet Transfer danych: 1000 Mb/s Jeden port RJ45 10/100/1000Base-TX, maksymalny dystans 100 m (okablowanie Ka...
Wysyłka w ciągu 48h
Dostępność Mało
Waga 0.15 kg.
214.00
Moduł SFP Gigabit RJ45 Intellinet Pasuje do Gigabitowych przełączników Intellinet z portami SFP oraz do urządzeń MSA lub Cisco ze slotami zgodnymi ze specyfi...
Wysyłka w ciągu 48h
Dostępność Mało
Waga 0.15 kg.
167.00
Media konwerter 10/100/1000Base-T RJ45/1000Base-LX SC jednomodowy Intellinet Port optyczny SC jednomodowy do podłączenia na odległość do 20 km Szybkość transmisj...
Wysyłka w ciągu 48h
Dostępność Mało
Waga 0.15 kg.
341.00
Media Konwerter 1000Base-TX RJ45/1000Base-SX SC wielomodowy Intellinet Transfer danych: 1000 Mb/s Jeden port RJ45 1000Base-T, maksymalny dystans 100 m (okablowan...
Wysyłka w ciągu 48h
Dostępność Mało
Waga 0.15 kg.
381.00
Moduł Mini GBIC SFP Transfer danych: 1000 Mb/s Jeden port 1000Base-LX jednomodowy optyczny LC Działa na odległość: do 20 km (okablowanie 9/125 µm) Długość fali...
Wysyłka w ciągu 48h
Dostępność Mało
Waga 0.15 kg.
137.00
Moduł optyczny Mini GBIC SFP+ 10GBase-SR LC wielomodowy 850nm Intellinet Pasuje do Gigabitowych przełączników Intellinet z portami SFP+ oraz do urządzeń MSA lub C...
Wysyłka w ciągu 48h
Dostępność Mało
Waga 0.15 kg.
210.00
Media Konwerter 10/100Base-TX RJ45/100Base-FX SC wielomodowy Intellinet Transfer danych: 100 Mb/s Jeden port 10/100Base-TX RJ45, maksymalny dystans 100 m Port...
Wysyłka w ciągu 48h
Dostępność Mało
Waga 0.15 kg.
180.00
Moduł Keystone USB-A Intellinet Jeden port USB-A Napięcie wyjściowe 5V 1A Moduł keystone przystosowany do montażu w gniazdach ściennych lub panelach krosowych ...
Wysyłka w ciągu 48h
Dostępność Mało
Waga 0.15 kg.
36.00
Patch Panel FTP Intellinet Wytrzymałe mocowanie miedzianej żyły wykorzystujące pozłacane styki 3 mm Bloki zaciskowe 90° z pionowym dostępem ułatwiające instalacj...
Wysyłka w ciągu 48h
Dostępność Mało
Waga 0.15 kg.
201.00
Patch Panel FTP Intellinet Wytrzymałe mocowanie miedzianej żyły wykorzystujące 3 mm styki pozłacane warstwą 30 mikro-cali Bloki zaciskowe z pionowym dostępem uła...
Wysyłka w ciągu 48h
Dostępność Mało
Waga 0.15 kg.
221.00
Patch Panel UTP Intellinet Wytrzymałe mocowanie miedzianej żyły wykorzystujące pozłacane styki 3 mm Zarabianie kabla narzędziem uderzeniowym standardu 110 oraz K...
Wysyłka w ciągu 48h
Dostępność Mało
Waga 0.15 kg.
84.00
Patch Panel UTP Intellinet Wytrzymałe mocowanie miedzianej żyły wykorzystujące pozłacane styki 3 mm Zarabianie kabla narzędziem uderzeniowym standardu 110 oraz K...
Wysyłka w ciągu 48h
Dostępność Mało
Waga 0.15 kg.
87.00